Lietojot mūsu vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. uzzināt vairāk

Annihilate Border Crossing sērijas Assassin Fanatic nazis

 • Ražotājs: Arkadia Trade SIA
 • Zīmols: Arkadia
 • Valsts: Čehu Republika
 • Artikuls:
 • EAN13: 8594999990081
 • Ražotāja artikuls:
 • Fasējums: kartons
 • Daudzums iepakojumā: 1.00 gab
 • Apraksts
 • Annihilate Border Crossing sērijas Assassin Fanatic nazis ir pilna pieskāriena konstrukcija, ti, tas ir izgatavots no viena tērauda gabala, un rokturis sastāv no 2 rokturiem, kas piestiprināti pie naža ar skrūvēm. Asmenim ir melna apdare, kas novērš atspīdumu un novērš koroziju. Tam ir liels un plats ciets asmens un pilns rokturis. Nazis ir aprīkots ar vienkāršu aizsardzību pret slīdošiem pirkstiem uz asmens. Naža roktura galā ir atvere stiprinājuma vadam. Gals ir metāls, un to var izmantot stikla šķelšanai. Pateicoties roktura strukturētajai virsmai, nazis lieliski iederas gan labajā, gan kreisajā rokā. Ideāls palīgs sarežģītos un prasīgajos apstākļos. Iepakojumā ietilpst kydex korpuss ar ātri atbrīvojamu sprādzi ar regulējamu platumu līdz 5 cm. Iespēja piestiprināt pie jostas, mugursomas utt.

  Assassin Fanatic nažu asmeņi ir izgatavoti no 9CR18MOV materiāla un rokturis no G10 Composite šķiedras materiāla. Mūsu produkti atbilst profesionālo nažu prasībām, piemēram, asmeņu cietībai, slīpēšanas izturībai, asumam un izturībai pret koroziju.

  Parametri:

  Kopējais garums: 230 mm
  Asmens garums: 120 mm
  Asmens biezums: 3 mm
  Svars: 286g (bez korpusa)
  Asmens materiāls D2
  Asmens cietība: 58-60 HRC
  Roktura materiāls: G10 (stikla šķiedru un sveķu kombinācija)
  Korpusa materiāls: Kydex (iekļauts)
  Tanto punkta tips: šāda veida asmens labi iekļūst lielākajā daļā materiālu

  Materiāls 9CR18MOV: tiek uzskatīts par nerūsējošā tērauda augšdaļu. Ļoti izturīgs pret koroziju un ir viens no visizplatītākajiem nerūsējošā tērauda sakausējumiem nažu izgatavošanai. 440C ir vislielākais oglekļa saturs grupā 440. Šī tērauda sērija ir vispopulārākā izvēle nažu ražotājiem, jo ​​tērauds ir viegli sasmalcināms un izturīgs pret koroziju, padarot šo tēraudu par lielisku izvēli, īpaši āra, izdzīvošanas vai kaujas nažiem.

  Roktura materiāls: Ergonomiskais rokturis ir izgatavots no augstas kvalitātes un izturīga daudzslāņu G10. Tas ir lipīgs un neslīdošs materiāls ar agresīvu tekstūru, tas ir viegls un tajā pašā laikā ļoti izturīgs un kalpo arī kā siltumizolators - spilgtā saules gaismā tas ir patīkami auksts, kad tas ir satverts, un patīkami silts temperatūrā, kas zemāka par sasalšanas temperatūru. Tas ir ļoti izturīgs materiāls - augsta blīvuma ciets lamināts, kas izgatavots ar tādu pašu procesu kā Micarta, tas ir, presējot augstā temperatūrā, bet tas ir izgatavots no stikla šķiedrām, kas piesūcinātas ar epoksīda sveķiem, tāpēc ir cietākas un izturīgākas pret ūdeni.
Zīmoli
VIJA SP SIA 2023 © All rights reserved