Lietojot mūsu vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. uzzināt vairāk

Annihilate Hero Black taktiskais nazis

 • Piegādātājs: "Arkadia Trade" SIA
 • Zīmols: Arkadia
 • Valsts: Čehu Republika
 • Artikuls:
 • EAN13: 8594999990098
 • Ražotāja artikuls:
 • Fasējums: kartons
 • Daudzums iepakojumā: 1.00 gab
 • Apraksts
 • Annihilate HERO sērijas Assassin Fanatic nazis ir pilna pieskāriena konstrukcija, ti, tas ir izgatavots no viena tērauda gabala, un rokturis sastāv no 2 rokturiem, kas piestiprināti pie naža ar skrūvēm vai kniedēm. Tam ir liels un plats ciets asmens. Pateicoties strukturētajai roktura virsmai, kas izgatavota no G10 materiāla, nazis lieliski iederas gan labajā, gan kreisajā rokā. Naža roktura galā ir caurums stiprinājuma vadam. Gals ir metāls, un to var izmantot stikla šķelšanai. HERO naži ir nerūsējošā tērauda vai akmens mazgāšanas melnā variantā, šim variantam ir melna virsmas apstrāde, kas novērš atspulgu. Ideāls palīgs sarežģītos un prasīgajos apstākļos. Iepakojumā ietilpst kydex korpuss ar ātri atbrīvojamu sprādzi ar regulējamu platumu līdz 5 cm. Iespēja piestiprināt pie jostas, mugursomas utt.

  AF nažu asmeņi ir izgatavoti no D2 materiāla un rokturis no G10 Composite šķiedras materiāla. Assassinfantic produkti atbilst profesionālo nažu prasībām, piemēram, asmeņu cietībai, slīpēšanas izturībai, asumam un izturībai pret koroziju.

  Parametri:

  Kopējais garums: 210 mm
  Asmens garums: 95 mm
  Asmens biezums: 4 mm
  Svars: 220g (bez korpusa)
  Asmens materiāls D2
  Asmens cietība: 58-60 HRC
  Roktura materiāls: G10 (stikla šķiedru un sveķu kombinācija)
  Korpusa materiāls: Kydex (iekļauts)
  Varoņa asmens materiāls

  Lāpstiņa - D2 - pieder pie tā sauktajiem "daļēji nerūsējošajiem" jeb instrumentu tēraudiem, pateicoties 12% hroma saturam. Augsts oglekļa saturs (1,5%) nodrošina lielisku asmens saķeri. Augstas kvalitātes augstākas kategorijas tērauds ar cietību 58-62HRC. Lieliskas nodilumizturības, augstas cietības un gandrīz nerūsējošā tērauda kombinācija padara šo tēraudu par lielisku izvēli, īpaši āra, izdzīvošanas vai kaujas nažiem.

  Roktura materiāls - ergonomisks rokturis ir izgatavots no augstas kvalitātes un izturīga daudzslāņu G10. Tas ir adhezīvs un neslīdošs materiāls ar patīkamu tekstūru, tas ir viegls un tajā pašā laikā ļoti izturīgs un kalpo arī kā siltumizolators - spilgtā saules gaismā tas ir patīkami auksts, kad to satver, un patīkami silts temperatūrā, kas zemāka par sasalšanas temperatūru. Tas ir ļoti izturīgs materiāls - augsta blīvuma stingrs lamināts, kas izgatavots ar tādu pašu procesu kā Micarta, tas ir, presējot augstā temperatūrā, bet tas ir izgatavots no stikla šķiedrām, kas piesūcinātas ar epoksīda sveķiem, un tāpēc tas ir cietāks un izturīgāks pret ūdeni.
Zīmoli
VIJA SP SIA 2024 © All rights reserved